Een patroontje uitwerken is niet zo makkelijk als het lijkt… Ik heb mijn eigen achtergrond en ervaring. Dingen die voor mij evident lijken, kunnen voor een ander heel ingewikkeld zijn. Omgekeerd kan het ook: ik vind misschien iets heel moeilijk, terwijl een ander het een eitje vindt.
Daarom vind ik het belangrijk dat mijn patroontjes en handleidingen, hoe eenvoudig ook, steeds uitgebreid getest worden door een testersgroep met uiteenlopende achtergronden. Die dames halen de foutjes eruit en geven feedback over de problemen waar ze tegenop lopen. Zo was mijn eerste versie van ‘A Girl’s Pencil Case‘ er eentje zonder treklusjes omdat ik dat mooier vond. Maar de dames waren het er unaniem over eens: die lusjes moesten erbij!
Dankjewel, lieve dames, dat jullie mee wilden testen, zodat ik vandaag een afgewerkt patroon-met-handleiding met iedereen kan delen!
Op zoek naar inspiratie? Ziehier de prachtige creaties van het testersteam.

















Nog meer inspiratie nodig? Hieronder de testers die een eigen social media kanaal hebben:
Annie made it
Just Delphine
Passion for slow fasion op FB – An Na op Instagram
Marleen lees je hier
Mrs Jones 129 – De Volle Wasmand
Happy Button op instagram en Happy Button op FB
Crea LaVi
Moestash op FB – Valeriemoestash op instagram
Lief7509 op instagram
Ooyamade
Je ziet het, met ‘A Girl’s Pencil Case‘ kan je alle kanten uit! Zin gekregen om er zelf mee aan de slag te gaan? Ik ben benieuwd naar jouw versie. Gebruik #agirlspencilcase en #girlsinuniformblog (vergeet vooral de ‘blog’ niet, of je krijgt Chines schoolmeisjes te zien) op instagram, of geef me een seintje in een mailtje, dan vind ik het zeker terug!
Tot snel,
Lieve

Wat leuk om te zien hoe groot het verschil is met al die verschillende stoffen 🙂
LikeLike
Ja, heel leuk!
LikeLike
Een mooi overzichtje!
LikeLike
Mooie creaties!
LikeLike
Goed zeg !
Verstuurd vanaf mijn iPhone
LikeLike
🙂
LikeLike